colegiul harnaj - Info elevi

Colegiul Agricol "V. Harnaj"

Info elevi

IMPORTANT

CENTRUL DE EXAMEN PENTRU PROBELE DE COMPETENŢE LINGVISTICE ŞI DIGITALE, SESIUNEA AUGUST - SEPTEMBRIE, BACALAUREAT 2016, PERIOADA 16 - 19.AUGUST.2016, ESTE COLEGIUL TEHNIC "MIRCEA CEL BĂTRÂN"

CENTRUL DE EXAMEN PENTRU  SESIUNEA AUGUST - SEPTEMBRIE, PROBELE SCRISE, BACALAUREAT 2016, PERIOADA 22 - 26. AUGUST.2016,

ESTE COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICĂ "HENRI COANDĂ”.

ÎNSCRIERILE SE FAC LA COLEGIUL TEHNOLOGIC "V. HARNAJ" ÎN PERIOADA 18 - 22 IULIE 2016.

ACTE NECESARE PENTRU INSCRIEREA LA EXAMENUL DE BACALAUREAT

- PROMOŢII ANTERIOARE ŞI CURENTE–

• DOSAR PLIC (NUMELE , INIŢIALA TATĂLUI, PRENUMELE, ADRESA, NR. DE TELEFON, CLASA ŞI ANUL ABSOLVIRII);

• 2 POZE ¾;

• COPIE CARTE DE IDENTITATE ŞI CERTIFICAT DE NAŞTERE (după caz şi certificat de căsătorie)

• COPIE FOAIE MATRICOLĂ

• COPIE CERTIFICAT DE ABSOLVIRE A LICEULUI (numai promoţia anterioară);

• CERERE TIP (SE COMPLETEAZĂ LA ÎNSCRIERE LA SECRETARIAT);

• CANDIDAŢII SUSŢIN EXAMENUL DE DOUĂ ORI FĂRĂ TAXĂ, IAR CEI CARE SUSŢIN EXAMENUL MAI MULT DE DOUĂ ORI VOR PLĂTI O TAXĂ DE ÎNSCRIERE/ TAXĂ EXAMEN - 40 RON/ PROBĂ.

ÎNSCRIERILE SE FAC LA SECRETARIAT DUPĂ URMĂTORUL PROGRAM:

LUNI – JOI, ÎNTRE ORELE 9:00 – 15:00;

VINERI, ÎNTRE ORELE 9:00 – 11:00.